Harmonia Aleksandra Karabanowska - Psychoterapeuta w Warszawie

Wstęp

Wewnętrzny spokój, harmonia i równowaga to esencja dobrej relacji, jaką możemy mieć sami ze sobą. Miłość do siebie, akceptacja i troska to istota poczucia własnej wartości, które daje nam wolność. Zrozumienie wewnętrznych motywów swoich  zachowań,  Świadomość  własnych uczuć, potrzeb i wartości, troska, życzliwość, zrozumienie i empatia do siebie buduje dobrą, bliską relację z samym/ą sobą, a to jest  najważniejsza relacja jaką mamy w dorosłym życiu. Chcesz poznanie siebie, zrozumieć swoje myśli, uczuć i motywy zachowań? By zaakceptować i pokochać siebie w pełni, takim/a, jaki/a jesteś, by móc powiedzieć sobie: „Jestem sobą, kimś jedynym i niepowtarzalnym, znam siebie i akceptuję takim jakim jestem”. Potrzebujesz odnaleźć drogę do siebie? A może potrzebujesz odkryć swój indywidualny potencjał wewnętrznych zasobów?

Doświadczasz wewnętrznego chaosu i cierpienia, czujesz się przytłoczony stresującymi sytuacjami dnia codziennego? Przeżywasz kryzys w życiu, w bliskich relacjach, w pracy, stratę bliskiej osoby? Cierpisz z powodu samotności i poczucia odrzucenia?  Masz wrażenie, że nie radzisz sobie ze swoimi myślami i emocjami? Twoje relacje z innymi osobami nie są niesatysfakcjonujące? Trudno Ci uwolnić się od bolesnej przeszłości? A może odczuwasz  lęk przed przyszłością? Możesz też doświadczać stanów depresyjnych, lękowych, objawów psychosomatycznych, czy wielu innych.

Możesz przestać cierpieć. Możesz nauczyć się troszczyć o siebie, uwolnić od niepożądanych objawów, tworzyć satysfakcjonujące relacje z innymi osobami, rozwijać się w życiu osobistym i zawodowym, by tworzyć satysfakcjonującą się teraźniejszość i przyszłość, w której chcesz żyć w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Możesz też uczyć się z przeszłych doświadczeń wyciągając z nich wnioski.

W procesie realizacji pożądanych dla Ciebie zmian i Twojej podróży w głąb siebie może pomóc Ci profesjonalna psychoterapia lub sesje osobistego rozwoju. W atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i empatii. Umiejętność korzystania z pomocy innych osób, w tym specjalistów, jest jedną z ważniejszych umiejętności w życiu.

Wykonanie Avin.pl